Gratuluji k rozhodnutí. Vidozáznam dostanete ihned po zaplacení, tzn. pokud zaplatíte ihned s pomocí vaší kreditní karty, můžete se na záznam podívat třeba už za 5 minut.

K videu navíc dostanete: přednastavenou excelovou tabulku realitního investora a prezentaci ze semináře ve formátu PDF.

"Začátek je vždy důležitý a v investování to platí dvojnásobně. Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti a chcete minimalizovat riziko, je dobré načerpat co nejvíce znalostí, aby jste u své první investice neudělali zásadní chybu. Martin Tesárek Vám na svém Investičním semináři prozradí nezbytné informace, které potřebujete vědět, aby jste do světa investování vykročili správným směrem."

Jaroslav Krausrealitní makléř

"Se službami pana Tesárka jsem byla spokojená v celém rozsahu. Velmi oceňuji pomoc při nákupu nového bytu, rešerši smluv i vyjednání finanční úschovy. Já se nemusela starat prakticky o nic. Za provizi jsem dostala kompletní servis a má nemovitost se prodala za maximální cenu."

Marie Pospíšilováúčetní

"Martin mi výborně pomohl při konzultaci realitního projektu. Dozvěděl jsem se věci tak jak reálně na trhu fungují, které mi běžná realitka neřekne. Vzhledem k velkým úsporám při jednání s protistranou, byť o malých procentech z ceny, se konzultace bohatě vyplatila. Doporučuji!"

Michal Tillkonzultant, programátor a návrhář aplikací a uživatelských rozhraní

"S pane Tesárkem jsme byli na 110 % spokojeni. Takto nějak si představuji služby a support realitního makléře. Naprostá profesinalita a bezproblémový proces koupě bytu pouze dokládá to, že jsme se obrátili na tu správnou společnost. Nyní již spokojeně bydlíme a jestli mohu doporučit realitního makléře, tak Martin Tesárek je určitě ta správná volba. Děkujeme."

Martin RachmanLead Supplier Quality Engineer Specialist GE AVIATION

"Seminář Martina Tesárka doporučuji všem, kdo hledají srozumitelné informace podané příjemnou a pokornou formou. Vlastní zkušenosti, příklady z praxe a sympatický projev si rád poslechnu i na dalších seminářích na toto téma."

Ondřej Černovickýrealitní makléř

"Pan Tesárek mi pomohl s koupí bytu k mé maximální spokojenosti. Nemusel jsem se téměř o nic starat, vše potřebné zařídil a s ochotou mi jednotlivé kroky vysvětloval. Díky němu proběhlo vše hladce. Obzvláště vděčný jsem za jeho trpělivé jednání s prodávající stranou, se kterou to nebylo vůbec jednoduché. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a jeho služby mohu jen vřele doporučit.."

Tomáš Popekpřekladatel

Místo a čas konání

Místo: ANiMiKA Hub, Křižíkova 176/27, Praha 8 - Karlín.
Čas: 17.00 - 20.00 hod.

Kontakt

MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o.
IČ: 07434120
Novákových 32a, Praha 8
martin@mtre.cz
www.mtre.cz